USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Guaruja Sp Guaruja Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Casa Guarujá SP Guarujá Casa Guarujá SP Guarujá Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Casa Guaruja Sp Villa

ex. Casa Guarujá Sp

Foglalás
2026-10-24
2026-10-25

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

23

Casa Guaruja Sp Villa

 Wifi

Wi-Fi

 Ingyenes parkolás

Ingyenes parkoló

 Háziállat nem engedélyezett

A Casa Guaruja Sp Villa legfeljebb 3 vendéget fogad, és olyan természeti helyszínektől, mint a Praia do Mar Casado, 3 km-es távolságra található. A Guarujá városi villa a Perequê körzetben található, ahol privát parkolót és Wi-Fi-t kínál.

A Szent Péter-part 3,1 km-re, a Pernambuco Beach pedig autóval hozzávetőlegesen 10 méterre helyezkedik el a 2 fürdőszobás villától. Kiemelkedő elhelyezkedése miatt a Praia do Pereque gyorsan megközelíthető, mivel alig 250 méter távolságra található.

A Guarujá városi ingatlan vendégei a teljesen felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A Pizzaria Palooza brazil ételekkel kényezteti vendégeit belátható közelségre a Guarujá városi ingatlantól. A Casa Guaruja Sp Villa továbbá 50 km-es távolságra van a Pref Saladino vasútállomástól.

  • Repülőterek
  • Congonhas
    103 km
  • Vasútállomások
  • Maua
    42 km

Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó
  • Wi-Fi
  • Ingyenes parkoló
  • Háziállat nem engedélyezett

Szoba felszereltsége

  • LCD TV

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 14:00-21:00 között
Kijelentkezés: 11:00 óráig

Gyakran Ismételt Kérdések

  • ❓

    A Casa Guaruja Sp Villa biztosít internet-hozzáférést?

    Igen, a Casa Guaruja Sp Villa Wi-Fi-t kínál.
  • ❓

    Hol van a Casa Guaruja Sp Villa?

    A Casa Guaruja Sp Villa Guarujá Perequê körzetében található, közvetlenül a Praia do Pereque mellett.
  • ❓

    Hány vendéget tud fogadni a nyaraló?

    A nyaraló kapacitása 3 főig terjed.
  • ❓

    Az ingatlan biztosít konyhát?

    Az ingatlan felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha.
  • ❓

    Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Casa Guaruja Sp Villa vendégei vagyunk?

    Guarujá nevezetességei közé tartozik a Praia Sorocotuba és a Szent Péter-part, amelyek 4 km-re, illetve 3 km-re találhatók a Casa Guaruja Sp Villa területétől. Ezenkívül a Pernambuco Beach (2 km) szintén ajánlott a látogatásra.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-10-24
2026-10-25

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Casa Guaruja Sp Villa, Brazília

Rua Rio Negro, 126 Casa 26, Guarujá, Brazília

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © allguarujahotels.com

All rights reserved